Hotel POLARIS

Witamy serdecznie
w Hotelu Polaris
w Świnoujściu

Gwiazdę wyznaczającą kierunek północy na niebie nazywa się Polaris. Nie jest to konkretna gwiazda bowiem na przestrzeni wieków Polaris stają się różne gwiazdy. Polaris jest zatem symbolem stałego kierunku. Zawsze była pomocą w odnajdywaniu położenia i wytyczania celu podróży.

Nasz hotel przyjął nazwę POLARIS, ponieważ jesteśmy przekonani, że czas spędzony w naszym hotelu pozwoli każdemu na nowo odzyskać siły witalne, aby łatwo osiągnąć wytyczone cele lub po prostu żyć zgodnie z nimi. Wypoczynek w naszym hotelu może być również okazją do odnalezienia właściwego celu ziemskiej podróży...

Z przyjemnością w tym pomożemy - zapraszamy serdecznie do nadmorskiej przystani - Hotel POLARIS.

Hotel położony jest w uzdrowiskowej części Świnoujścia, około 200m od morza.

Hotel Polaris przy ul. Słowackiego 33 posiada pokoje o różnych standardach wyposażenia.

Posiadamy także typowy Dom Kuracyjny Polaris przy ul. Żeromskiego 26, w którym świadczymy usługi sanatoryjne na wysokim poziomie.

Dom Kuracyjny POLARIS to najdalej na północny zachód wysunięte sanatorium w Polsce. Z balkonów słychać szum Bałtyku. Położony jest przy Promenadzie, otoczony bujną zielenią.

Wszystkie pokoje hotelowe posiadają własną komfortową łazienkę. Pokoje wyposażone są w radio, odbiornik telewizyjny z telewizją satelitarną, telefon. Dostępne są pokoje z balkonem. W części pokoi dostępny jest Internet (potrzebne informacje).

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć pokoi hotelowych » zdjęcia pokoi. oraz na wirtualny spacer po naszym hotelu » wirtualny spacer!.

Do dyspozycji gości restauracja "Ambasador".

Za dodatkową opłatą można:

  • otrzymać miejsce na naszym parkingu
  • skorzystać z whirpool lub sauny parowej, zabiegów w wodzie, masaży i innych zabiegów fizykoterapeutycznych

W pobliżu hotelu znajdują się korty tenisowe - 150m.

Specjalizujemy się w pobytach sanatoryjnych i dlatego zarówno w hotelu Polaris jak i Domu Kuracyjnym Polaris posiadamy własną nowoczesną bazę zabiegową.

Hotel Polaris poleca w ofercie sanatoryjnej: